Loading...
 
British EnglishRomână

Structura DRI

Image

Prof. Dr. Eugen-Victor Macocian - Prorector cu managementul cercetării și relații internaționale

Tel: +40-259-408.774

Fax: +40-259-432.789

E-mail: macocian@uoradea.ro

Image

Carmen Buran – Șef Departament Relații Internaționale

Tel: +40-259-408.181

E-mail: cburan@uoradea.ro

BIROU PROGRAME INTERNAȚIONALE
Image

Cristina Scobiola – Șef Birou PI

Tel: +40-259-408.183

E-mail: cscobiola@uoradea.ro

Image

Julieta Romocea - responsabil studenți Erasmus Outgoing

Tel: +40-259-408.183

E-mail: jromocea@uoradea.ro

Image

Oana-Carmen Bonchiș - responsabil Proiecte Erasmus+ și studenți Erasmus Incoming

Tel: +40-259-408.183

E-mail: obonchis at uoradea.ro

BIROU STUDENŢI STRĂINI
Image

Corina-Dumitriţa Ardelean – responsabil studenți străini

Tel: +40-259-408.144

Tel/Fax: +40-259-467.642

E-mail: coardelean@uoradea.ro

Image

Roxana Lung - responsabil studenţi străini, cetăţeni UE, SEE şi Confederaţia Elveţiană

Tel: +40-259-408.183

Tel/Fax: +40-259-467.642

E-mail: rlung@uoradea.ro

 

Program cu publicul:

Luni – Joi: 9.30-14.30

Vineri:      10.00-13.00



Contact

Departamentul de Relații Internaționale
Str. Universității nr. 1, 410087 – Oradea
Tel:   +40 259-408183
Fax:   +40 259-467642
dri@uoradea.ro